FIAT'TAN HABERLER

FIORINO’YA ULAŞMAK ARTIK HAYAL DEĞİL!

Genişliğe ve özgürlüğe olduğu kadar konfora da önem verenlerin tercihi olan Fiorino yeni nesil benzinli versiyonuyla bayilerdeki yerini alıyor.

2007 yılında kendi segmentini oluşturarak zaman içerisinde Fiat’ın LCV pazarındaki performansında önemli pay sahibi olan ve bugüne kadar 1.000.000 adetin üzerinde üretim yapılan Fiorino, otomotiv pazarındaki değişen ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak “Benzinli” versiyonuyla da satışa sunuluyor. 

Eylül ayı itibariyle showroomlardaki yerini alacak olan yeni versiyonda daha önce Linea modelinde kullanılan 1.4 77 Hp Fire Benzinli motoru kullanıldı. 2017 yılı başında devreye alınan ürün değişiklikleri ile bu motorizasyon Fiorino’da LPG dönüşümü için de elverişli hale getirildi.

Dar sokakların, sıkışık şehir merkezlerinin ideal aracı olan segmentinin en kompakt aracı Fiorino, pratikliği kadar keyifli sürüşüyle de her harekete özgürlük getiriyor. Kısacası, Fiorino, boyundan büyük işler başaran kapasitesi ve hareket kabiliyetiyle sürüş keyfini zirveye çıkarıyor.

Fiorino’nun ruhunda bulunan özellikleri de taşımaya devam eden “Benzinli” model ile tanışmak ve bir sıfır Fiorino alma fırsatından yararlanmak için Eylül ayında en yakın Fiat satış noktasına uğrayabilirsiniz.